KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckning 16107369
nr 1610 7369
Runi Langum
(f. 1958), Norge
Blyertsteckning, Komposition. Signerad -93. Bildmått: 15x22 cm, yttermått inklusive ram: 33x34 cm
Runi Langum, norsk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
500 kr
måndag 1 april 2024
kl 18:32:43